Toeta

Soovid aidata kaasa Montessori hariduse levimisele Eestis?

Ka meie kooli looja Montessori Kool MTÜ on avanud ühisrahastuse, mille abil kogutud vahendid suunatakse uute juhendajate väljaõppe toetamiseks. Annetades ja toetades meie tegevust, aitad ka Sina uutel Montessori juhendajatel sündida!

Samuti kogume vahendeid uute Montessori klasside avamiseks ja nende sisustamiseks õppevahenditegaloe täpsemalt, millised investeeringud Montessori keskkonnas vajalikud on

Hakka mõnele õppevahendile VADERIKS!

Aita kaasa:

LHV a/a EE087700771007845089

MTÜ Montessori Kool

Kui soovite annetusega meie tegevust ja eesmärke toetada, on hea teada, et Montessori Kool MTÜ on tulumaksusoodustustega ühingute nimekirjas.

Nimekirjas olevale ühingule tehtud annetustelt saavad eraisikud tulumaksu tagasi ja juriidilised isikud saavad annetada maksuvabalt kuni 10% oma mullusest kasumist või 3% sama aasta palgafondist.